Tellimisinfo

Ostu sooritamiseks meie e-poes soovitame luua kliendikonto. Kliendikonto loomine ei ole kohustuslik.

Ostukorvi sisu vaatamiseks vajuta lingile „Ostukorv“.'

Soovitud toote leidmiseks võid kasutada otsingut või otsida menüüst teemade järgi.

Kättetoimetamine

Väiksemad tooted saadame lihtkirja või maksikirjaga tellimuses olevale postiaadressile.

Mis ümbrikusse ei mahu, saadame pakiautomaadiga, vastav info kirjutage palun tellimust vormistades lahtrisse "Jäta teade". Vajalik on pakiautomaadi asukoht, sõnumi saadame tellimuses olevale telefoninumbrile.

Lihtkirjaga ja maksikirjaga saatmine maksab 1 euro, pakiaotomaati saatmine 3 eurot. Süsteem arvutab sobiva saatmisviisi automaatselt.

Kauba tagastamine

Tellijal on õigus esitada pretensioone e-posti aadressil 12kratti@gmail.com hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul toote kättesaamisest arvates.

* Tellijal on õigus e-poest tellitud toodete tellimusest taganeda alates tellimuse tegemisest kuni toodete kättesaamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul. Juhul kui tellija taganeb tellimusest, siis kohustub tellija tagastama kasutamata ja kahjustamata tooted viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisteate ja toodete saamisest arvates.

* Kaupade tagastamise transpordi maksumuse tasub tellija. Tellijale tagastatakse tellimuse eest tasutud summa, v.a. transpordi maksumus. Kui tellija sai kauba tasuta transpordiga, on ta kohustatud hüvitama transpordiga seotud kulud tellimuse tagastamisel. Nimetatud summa arvatakse maha tellijale tagastatavast summast.